ASER BİLİŞİM HİZMETLERİ

Sektörde Ayrıcalıklarla Dolu 40 yıl

Firmamız teknik ve ekonomik gelişmelerin ülkemizde giderek daha büyük bir gereksinim yarattığı bilgi işlem ve bilişim alanında düzenli, devamlı ihtiyaca en çok cevap veren, problemleri en az düzeyde tutan hizmetler vermeyi amaçlamaktır. Bu nedenle, yukarıdaki ilkelere uyan bilgisayar sistemlerini, bunlara ve bunların diğer bilgi işlem sistemlerini ve iletişim sistemlerini birbirlerine bağlayan sistemleri, ve bu sistemlerin gerek göstereceği program paketlerini, malzemeyi, teknik desteği müşterilerine en uygun şekilde sağlamayı amaçlamaktır.

daha fazlası

Aser Bilişim Hakkında

ASER BİLİŞİM HİZMETLERİ Tek ve çok kullanıcılı Bilgisayar sistemleri, POS (Perakende Otomasyon Sistemi, Barkod uygulamalarını pazarlamak ve bu sistemlere teknik servis, program destek ve eğitim vermek üzere organize edilmiştir.

1984 yılından bu yana, devamlı değişen ihtiyaçların en pratik biçimde karşılanabilmesi amacını dikkate alarak, iş ortaklarımız için geniş kapsamlı bir pazar kurmayı hedeflemiştir.

İş ortaklarımızın özel ihtiyaçlarını karşılayacak sistemler sunarak ve bu sistemlerin kolaylıkla geliştirebilmelerine özen göstermektedir. Sistemlerin esnekliği, gereksinimlerdeki değişmelere uyumlu olabilmesi açısından önemlidir.

Bu nedenle her biri dikey olarak yükseltilebilen sistemleri pazarlamakta ve bu sistemlerle müşterilerinin küçükten başlayarak, büyüyebilme olanağı bulmalarını sağlamaklaberaber onların uygulama hacimlerinin büyümesi oranında, ek modüllerle büyütebilmekte ve mevcut program paketleri sonuna kadar aynen kullanılabilmektedir.

İş ortaklarımıza hazır, işlerine uygun paket programlar sunmak ve bunların eğitimi ve desteğini vermekteyiz. İletişim ağları (Microsoft Windows Vista/7/8/ ve 10 200X Server ve SBS) ve komünikasyon alanında deneyimli kadrosu ile iş ortaklarının bilgi işlem sahasındaki tüm gereksinmelerini karşılayacak ve onları problemleri ile baş başa bırakmayacak şekilde geniş, üstün ve hızlı teknik bakım desteği vermekteyiz. Servis olanağımız, kontratın imzalanması ile birlikte sistemin kurulması ve devamlılığının sağlanması dönemlerini kapsar.

Pazarlamakta olduğumuz sistemlerin en iyi markalardan seçilmiş olmasının yanı sıra, yetkili satıcısı bulunduğu distribütör firmaların, bilgisayar sektörünün önde gelen ve ciddi çalışan kuruluşlarından olmasına özen göstermektedir.

Teknik ve ekonomik gelişmelerin ülkemizde giderek daha büyük bir gereksinim yarattığı bilgi işlem ve bilişim alanında düzenli, devamlı ihtiyaca en çok cevap veren, problemleri en az düzeyde tutan hizmetler vermeyi amaçlamaktır. Bu nedenle, yukarıdaki ilkelere uyan bilgisayar sistemlerini, bunlara ve bunların diğer bilgi işlem sistemlerini ve iletişim sistemlerini birbirlerine bağlayan sistemleri, ve bu sistemlerin gerek göstereceği program paketlerini, malzemeyi, teknik desteği müşterilerine en uygun şekilde sağlamayı amaçlamaktır.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını çok iyi bilen bir kuruluş olarak, kendi alanında güven unsuru kalabilmek için aşağıda özetlenebilecek bir felsefe izlemenin gereğine inanmaktadır. Hem sistemler hem de yazılım paketleri açısından en son (fakat denenmiş teknikleri içeren) interaktif bilgisayar sistemleri pazarlamak. İş ortaklarının yatırımını en büyük ölçüde korumak için mümkün olan en üst ölçüde uygunluk ilkesine bağımlı kalmak. İş ortaklarının bilgi işlem servisini etkili bir biçimde işletebilmesi için gerek duyacağı bütün malzeme ve hizmetleri başka bir kaynak aramasına neden bırakmayacak şekilde cevap verebilmek.

Servis bağlantılarına tam riayet ve kaliteye özenle daima en iyi durumunu korumak. Kısacası ; AMACIMIZ BİLGİSAYAR SATMAK DEĞİL, SORUNLARINIZA ÇÖZÜM GETİRMEKTİR.

Amacımız isteklerinizi ve sorunlarınızı en kısa zamanda kesin sonuçlara ulaştırmaktır. Teknoloji ilerledikçe artık PC'yi tek başına düşünmenin mümkün olmadığını biliyorsunuz. Hizmette sınır tanımayan Şirketimiz aşağıda başlıklar halinde belirttiğimiz konularda her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

PC/SERVER
SANALLAŞTIRMA
NETWORK
OEM
INTERNET
SİSTEM GÜVENLİĞİ
BARKOD ÇÖZÜMLERİ
PROGRAMLAR
SERVİS
PC / SERVER
HP / IBM / LENOVA / DELL PC ve Server yetkili satıcısı,
NETWORK
Microsoft 20XX Server, Microsoft Windows,Vista,7,8 ve 10 işletim sistemleri Kurulumu ve Desteği konularında başvurabilirsiniz.

OEM
Teknolojiye ayak uydurmanın artık çağımızın en gerekli kuralı olduğunu ve bunu sağlamanın pek çok yolu olduğunu biliyorsunuz. En ekonomik yollardan biride zaman kaybetmeden PC'nizdeki konfigürasyonları yükseltmektir. Bununla ilgili olarak OEM bazında da sizlere yardımcı olmak amaçlarımız arasındadır. Ayrıca PC'lerinizin tüm aksesuarları için de bizlere başvurabilirsiniz.

INTERNET
Internet'e ulaşım, tek veya çok kullanıcılı sistemlerde Internet Erişiminin güvenli sağlanması.

BARKOD ÇÖZÜMLERİ
otomatik veri toplama, tedarik zinciri yönetimi, saha satış, saha servis ve depo otomasyonlarında barkod altyapısı kullandığı gibi sektörün yükselen değeri RF-ID altyapısı da kullanmaktadır.

PROGRAMLAR
Şirketimiz bu konuda da eğitimli kadrosuyla özellikle Ticari Programlarla sizlerin yanındadır. MEGA Ticari Programlarının Çözüm Evi, LİNK, Eta ve LOGO' nun Yetkili Satıcısı olup bunun yanında, MICROSOFT ürünlerinin de hem Satışını hem de Destek Hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

SERVİS
Tüm bu hizmetlerin yanı sıra mevcut veya yeni Bilgisayar Sistemlerinizin kurulması, garanti dahili veya harici ürünlerinizin kontrol edilmesi, problemlerinizin en kısa zamanda giderilmesi için yine bu konudaki tecrübeli elemanlarımızla yanınızdayız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0216 210 00 10

Uzaktan yardım

daha fazlası

REFERANSLARIMIZ