"Sektörde Ayrıcalıklarla Dolu 35 yıl"

Bakım AnlaşmasıKurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Kurumların her geçen gün artan bilgi işlem yükünü yüksek hizmet kalitesiyle servis olarak almaları mümkün. Dünyada birçok kurum, farklı uzmanlıklar gerektiren BT süreçleri için bu profesyonel hizmetleri tercih ediyor. Maliyetleri azaltırken, kurum içinde sundukları BT hizmetlerinin kalitesini artırıyor...
Kurumsal Bakım Anlaşması, kurumların her geçen gün artan bilgi işlem yükünü yüksek hizmet kalitesiyle servis olarak almaları mümkün. Yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, Yazılım, Network Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, sisteme müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerin genelini kapsar.

Bakım ve Danışmanlık Anlaşması

İş ortağımızdaki Server(Sunucu), masaüstü ve dizüstü bilgisayarların işletim sistemleri, ofis yazılımları, Microsoft ürünleri ile network ve donanım bakım ve desteklerini kapsar. Arıza durumunda sadece değiştirilen arızalı parça bedelleri müşteriden talep edilir. Anlaşma şekline göre çağrı gelsin gelmesin her hafta veya 15 günde bir müşteri ziyaret edilerek kullanıcılarla görüşülüp kontrol yapılır. Bilgi işlem konusunda iş ortağına yenilikler bildirilir.
Ayrıca çağrı üzerine 5 gün x 8 iş saati kesintisiz servis desteği alma hakkı vardır.

Bakım Anlaşması

Yukarıdaki anlaşma ile aynıdır. Yalnızca çağrı üzerine servis verilir.

Bakım Anlaşması Avantajları

Direk olarak anlaşmalı iş ortağımız ile ilgili teknik personel görevlendirilir. Aradığında sorunu ile ilgili cevap veren, gerekli takip işlemlerini yapan bir görevli karşısında bulur. Donanım parkı ilk kontrollerde bakımları yapılır, arızaları giderilir ve donanım teknik özelliklerini içeren envanter çıkarılır. İşletim sistemleri ve Microsoft ofis programları desteği anlaşmalara dahildir. Sınırsız, beklemesiz ve anında telefon ve uzaktan yardım desteği verilir. Anlaşmalar marka bağımsız olarak işletim sistemlerinin, ofis programlarının, donanımların ve network alt yapısının tamamını kapsayacak şekildedir. Anlaşma çerçevesinde iş ortağına yerinde destek verilme süresi , şehir içinde maximum 4 iş saatidir. Otomatik (Backup) yedekleme hizmeti ve takibi yapılır. Donanım (upgrade) yükseltme ve arızalı parka değişim işlemleri servis ücreti istenmeden sadece parça ücreti karşılığı yapılır. Anlaşma şekline göre 5 gün x 8 iş saati kesintisiz ve limitsiz servis desteği alma hakkı vardır.

Bakım Anlaşması Olmayan İş Ortaklarımız için Çağrı Başı teknik destek

Her servis çağrısı başına ücret alınır.Bakım anlaşma talepleriniz için lütfen destek@aserbilisim.com adresine mail gönderiniz.


Aser Bilişim Tüm Hakları Saklıdır.Copyrigt © 2018 | Aser Bilişim Hizmetleri